Твердотопливные котлы длительного горения
(066)728-58-82
(066)516-36-68
(096)42-99-530

Увага! Підробки!

Спільне українсько-литовське підприємство «Стропува-УКРАЇНА» виробляє в Україні котли тривалого горіння STROPUVA з 2012 року по ліцензії литовської сторони.
Використовуваний в твердопаливних котлів STROPUVA принцип верхнього горіння є інноваційним і в інших котлах раніше не використовувався. Це — незаперечний факт, підтверджений патентом на винахід, зареєстрованим у багатьох країнах світу, включаючи Україну. Більш того, даний спосіб горіння вже зробив «Стропува» ім’ям прозивним серед фахівців, як свого часу стали «джип» і «ксерокс».
Конструкція котла STROPUVA дуже проста. Але за цією «простотою» криється 14 років конструкторського праці і зусиль, досвід експлуатації твердопаливного котла десятками тисяч споживачів у двох десятках країн світу. Зрозумівши ідею, деякі умільці відтворюють «Стропува» для себе — і ми не проти. На жаль, останнім часом спостерігаються спроби комерційного виробництва твердопаливного котла STROPUVA під різними назвами.

УВАГА! Контрафактне ВИРОБНИЦТВО.

Окремі особи і фірми виготовляють «Стропува-клони» в промислових умовах, видаючи їх за власне творіння. Такі дії за законом України є протиправними, т. к. порушують права винахідника та інші авторські права, містять ознаки недобросовісної конкуренції. Все це тягне за собою відповідальності винних, конфіскацією незаконно виготовленої продукції та ЗАКРИТТЯ контрафактних ВИРОБНИЦТВА.

Захист від підробок

Захист від підробок

Як відрізнити ОРИГІНАЛЬНИЙ котел STROPUVA від підробки?

  • Всі оригінальні котли STROPUVA пофарбовані порошковою фарбою жовтого кольору. Інші кольори не застосовуються.
  • Всі оригінальні котли STROPUVA мають на корпусі опуклу вінілову наклейку-логотип STROPUVA. До 2014 року наклейка була плоскою і мала голограму.
  • Починаючи з 2011 року всі оригінальні котли STROPUVA мають закруглені чавунні дверцята топок з фірмовою емблемою.

Звертаємо Вашу увагу, що купити і кваліфіковано встановити ОРИГІНАЛЬНИЙ твердопаливний котел STROPUVA ви можете ТІЛЬКИ в офіційніх дилерів.
Ми безкоштовно дамо довідку з будь-якого котла STROPUVA за його заводському номеру.

 

Сертифікат

Сертифікат

Купуючи оригінальний твердопаливний котел STROPUVA, Ви гарантовано отримуєте високоякісний продукт з тривалим терміном експлуатації, який відповідає всім стандартам і технічним характеристикам, забезпечений гарантією 5 років і кваліфікованим сервісом по всій території України.

Добавить комментарий

Увага!