Твердотопливные котлы длительного горения
(066)728-58-82
(066)516-36-68
(096)42-99-530

Найбільш поширені помилки при установці котла STROPUVA

Найбільш поширені помилки при установці котла STROPUVA

Помилки Наслідки Усунення
В стару самоточну систему без регулювання разом з котлом встановлюється циркулярний насос. Через великого потоку охолодженої води виділяється велика кількість конденсату, котельня просочується отруйним запахом, котел працює не економно, йому не вистачає потужності. Провести монтаж по одній з рекомендованих схем (Паспорт)
Монтаж котла проведений з порушеннями вимог по обв’язці. Робота котла не відповідає заявленим технічним характеристикам. Передчасний знос котла і комплектуючих. Провести монтаж по одній з рекомендованих схем (Паспорт)
Димова труба встановлена з порушеннями вимог. Немає тяги в димарі, утворюється конденсат і повітряні пробки в димоході, нестабільне горіння палива, висока концентрація чадних газів. Провести монтаж по одній з рекомендованих схем (Паспорт)
Вода в котлі закипіла Це може привести до перегріву і осідання котла. Закрити заслінку подачі повітря зверху, потім обережно відкрити дверцята, тримаючись на безпечній відстані, загасити вогнище горіння.
У котельні немає припливної вентиляції Котел працювати не буде.
Можливість отруєння чадним газом.
Прочинити віконце котельні чи інакше впустіть повітря в котельню.
Горіння палива при занадто сильній тязі в димоході У котлі чути пульсація, вібрує заслінка подачі повітря. Котел працює Дуже не економно, тече конденсат, не вистачає потужності. Відрегулювати тягу димоходу.
У котлі підтримується недостатня температура (нижче 50 ° C) Рясне утворення конденсату через що закупорюється котел і димова труба. Встановити температуру, достатню для хорошої роботи котла (75-80ºС).
У котлі спалюються пластикові та пакувальні відходи Накопичується надлишок диму, який, вибухаючи в котлі або димовій трубі, руйнує з’єднання димової труби. Використовувати при топці котла рекомендоване паливо

Добавить комментарий

Увага!