Твердотопливные котлы длительного горения
(066)728-58-82
(066)516-36-68
(096)42-99-530

Котли Буран

Котли Буран Україна

Котли на твердому паливі БУРАН забезпечують тривалість горіння на одній закладці (залежно від тепловтрат будівлі, зовнішньої температури, якості палива) дров — до 30 годин, вугілля — до 5 діб. При підборі котла з великим запасом потужності, час горіння істотно збільшується.
Настільки велика тривалість роботи на одній закладці палива — це економія не тільки коштів і часу, але і зручність в експлуатації.
ККД — до 82%
У зв’язку зі зростанням вартості газу для споживачів, твердопаливні котли БУРАН вже зараз ефективно конкурують з найбільш економічними ще недавно газовими котлами. Для знову споруджуваних будинків установка котла БУРАН бачиться нині найекономічнішим і далекоглядним рішенням. При цьому не потрібно піклуватися про дорогий підведенні газу і необхідності узгоджень.
Передбачаючи зростання цін на газ, дуже багато наших клієнтів, проживаючи в уже давно побудованих будинках, встановлюють котел БУРАН як другий резервний до існуючого газового або електричного. Такий підхід дозволяє в будь-який момент переключитися на тверде паливо в разі різкого подорожчання газу або електроенергії.

Енергонезалежність котла БУРАН

Відсутність електронних систем управління твердопаливним котлом БУРАН і процесом горіння забезпечує:
— Для котлів дров’яних — повну енергонезалежність (при роботі на гравітаційну систему циркуляції води), що особливо актуально при знаходженні будинку в зоні відсутності або проблем з подачею електроенергії,
— Для котлів універсальних — близько 15-20 Вт / год для вузла подачі повітря в топку.
Котли на дровах при роботі в системах опалення з природною циркуляцією води не вимагають електрики взагалі. Вони з успіхом можуть застосовуватися скрізь, де інші джерела енергії недоступні або дороги.

Надійність і безпека

Ще недавно істотними недоліками твердопаливних котлів були неможливість роботи в повністю автономному режимі і необхідність частої завантаження палива.
Котли на твердому паливі БУРАН позбавлені цих недоліків. В основі управління котла стоїть дуже простий по конструкції, а значить надійний автоматичний клапан — біметалічні регулятор тяги, який не вимагає електроживлення. Це забезпечує абсолютно автономну роботу котла без будь-яких додаткових автоматичних, електронних та інших пристроїв.
На відміну від котлів на електриці, газі та дизпаливі, де завжди існує небезпека замикання електромережі, вибуху газу чи загоряння дизпалива — твердопаливний котел БУРАН абсолютно безпечний в принципі. Котел сконструйований таким чином, що у разі багаторазового перевищення допустимих навантажень, він не вибухне, а стиснеться всередину.
Проста конструкція і схема роботи котла зрозумілі будь-якому користувачеві з будь-яким рівнем освіти, що виключає будь-які складності в експлуатації.
Котел тривалого горіння БУРАН забезпечений заводською гарантією 2 РОКИ.

Естетика котла Буран

При досить великому розмірі котел БУРАН має дуже ергономічну конструкцію, а це:
естетичний зовнішній вигляд — циліндрична форма, приємна забарвлення. На тлі інших котлів, що мають досить складну конструкцію і громіздкий зовнішній вигляд, котел БУРАН виглядає підтягнуто і елегантно, що створює нову естетику котельні.
компактність розміщення — вимагає дуже малого простору для установки та експлуатації,
мінімальне забруднення приміщення котельні

Котел Буран Україна 12 кВт

Котел Буран Україна 12 кВт

Котел Буран України 20кВт

Котел Буран України 20кВт

Котел Буран України 40кВт

Котел Буран України 40кВт

Увага!