Твердотопливные котлы длительного горения
(066)728-58-82
(066)516-36-68
(096)42-99-530

Гарантійні умови

Гарантія на котли

Гарантія на котли

Установлений термін служби котла STROPUVA® становить 10 років з момента установки. Доведений термін служби складає значно більше 10 років.
Виробник гарантує, що виріб відповідає вимогам технічної документації і бере на себе зобов’язання протягом гарантійних термінів усунути поломки, що виникли з його вини.
Гарантійний талон є єдиним документом, що дає право покупцеві на безкоштовне виконання гарантійного ремонту.

На опалювальний котел (теплообмінник) надається гарантія — 5 (п’ять) років, але не більше 6 (шести) років з дати випуску.
На інші деталі котла надається гарантія 2 (два) роки.

Виробник не бере на себе ніяких зобов’язань по роботі котла й наслідків, що з цього випливають, а так само не надає гарантійних зобов’язань якщо:
• потужність котла недостатня для енергетичних потреб будинку,
• котел змонтований без дотримання вказівок техпаспорта,
• котел експлуатується без дотримання вказівок інструкції,
• відсутній гарантійний талон на виріб, або гарантійний талон не заповнено (відсутність дати продажу, печатки організації, що продала цей котел, дати установки котла, печатки інсталятора, підпису покупця),
• наявні механічні пошкодження котла, змінена конструкція, а також, якщо ремонт котла проведений особою, яка не має на це повноважень.

Завод-виробник приймає рекламації тільки у випадку, якщо уповноваженим представником фірми проведено обстеження котла та надано акт про заводський брак.

5 років — найбільша гарантія в галузі на твердопаливний котел!

Добавить комментарий

Увага!